| Kattth a întrebat:

Vreau sa imi cumpar laptop insa nu stiu ce sa fac. O sa ma duc azi sa vizionez niste laptopuri la mana a doua dar cu garantie 2 ani si usor folosite. Ce parere aveti? Se merita? Nu am bani de unul nou nout. Ce firma imi recomandati si ce capacitati sa aiba ca sa pot sa vizionez bine filme si sa pot instala jocuri gen sims 3 pe el? Va multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

Pai acum ce buget ai?
Pentru ca nu merita sa cumperi un laptop vechi, mai bine pui ceva bani si cumperi unul nou decat sa dai banii pe alea si apoi sa regreti, e logic

Răspuns utilizator avertizat
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Intra pe www.quickmobile.ro si vezi acolo oferte pentru ca au laptopuri noi mai ieftine.