| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa incep sa invat limbaje de programare si vreau sa incep c++ chiar daca e "greu" dar nu stiu in ce program sa lucrez laughing funda primului care da un program bun

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Unul dintre cele mai bune programe pentru a invata limbajul C++ este Bloodshed Dev-C++ si poate fi downloadat de la urmatoarea adresa http://prdownloads.sourceforge.net/dev-cpp/devcpp-4.9.9.2_setup.exe
O zi buna! :)

1 răspuns:
| nom a răspuns:

Te sfatuiesc sa incepi cu pascalu'. apoi iti va fi mult mai usor sa lucrezi in C si C++