| recuperatorul a întrebat:

Vreau sa ma ajutati sa imi spuneti ce dispozitiv as putea folosi pentru a conecta tableta mea Nexus 7 (android) la un televizor LG care nu are wireless dar are HDMI. Vreau un dispozitiv care merge conectat la televizor prin HDMI si care sa comunice cu tableta mea prin wireless sau bluetooth pentru a vedea si auzi de pe tableta pe tv.
Ce dispozitiv as putea folosi?

2 răspunsuri:
| FanatiKGameR a răspuns:

Poti face asta cu o aplicatie sau depistezi in retea monitorul

| recuperatorul explică (pentru FanatiKGameR):

Ce aplicatie sa folosesc ma la tv, mai citeste intrebarea odata si abia daca ai inteles-o poti raspunde