| onuticuta200312 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o tableta si am buget de 700-750 lei.Ce-mi recomandati? Vreau sa aiba memorie mare(macar 16GB) si sa fie o tableta buna, sa mearga repede netul etc.Si am inteles de la o prietena ca daca vreau poti sa-mi fac un abonament pe tableta ca sa prind internet tot timpul fara sa am nevoie de WI-FI sau MB.Este posibil?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 600/750 gasesti Samsung galaxy tab3/4,Asus zenpad, sunt multe bune si internet tot timpul trebuie sa aiba 3g tableta, intra pe eMAG, dai la tablete, alegi pretul intre 500/800 sau cat ai bugetu, selectezi care ti se par mai bune sa aiba procesor quad core si peste 1gb de ram, dupa intri pe youtube si cauti review la ce ai selectat si care merge cel mai bine sau care iti place aia o cumperi

| maozedoor a răspuns:

Salut,
Recomandarea mea personala ar fi un Asus zenpad, care se incadreaza in bugetul tau si are memorie ram de 2 Gb+16 Gb memorie si un slot memorie SD de pana la 128 GB:
http://bit.ly/1PfEAsu

| Lupasliviu a răspuns:

Buna seara,
Iti recomand site unde sunt tablete. Recomand tableta Samsung galaxy tab 4!
http://bit.ly/1k2mcIs

| Alexandri98 a răspuns:

Alewoi