| laudima22 a întrebat:

Vreau sa vă întreb ceva. Mai de mult mi am fa ut un cont de Spotify, și eu l am vrut sa fie premium. L am luat, am platit tot în regulă. Iar după un timp îmi lua banii de pe card, îmi retrăgea. Eu băgasem cardul deja. Și acum vreau sa îmi cumpăr niște memorie pe iPhone, adică GB! Am rămas fără memorie, întrebarea e cum sa fac in așa fel să bag și cardul, să plătesc cu cardul și să nu mai îmi extragă banii de pe card. La Spotify, mi am fa ut abonament, după l am retras. Mulțumesc frumos!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Pe spotify e pe abonament nu poti plati o data si gata... ce pret era pus acolo acel pret il vei plati lunar! Asa este si cu acei gb de care vorbesti, trebuie sa platesti lunar nu doar o data si gata! Dar vezi ca-ti da google 20 gb gratuit pe google drive si Microsoft pe one drive tot 20 gb gratuit!