| Skarr a întrebat:

Vreau un ecran 4k sa pot sa vad pozele care le fac in 4k si sa ma uit pe Netflix/Youtube. Dar ma mai si joc din cand in cand si nu stiu daca pot sa trec de la 144hz la 60hz :/ Nu vreau nici 2k cu 100hz. Credeti ca am cum sa ma obisnuiesc iar cu 60 hz? Pana si mouseul se misca in lag in 60 hz

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca stai pe un cufar cu bani poti lua un monitor cu4k si 144hz.

| Skarr explică (pentru Wr3nch):

Din pacate nu ma dau banii afara din casa

| Wr3nch a răspuns (pentru Skarr):

Atunci va trebui sa te reobisnuiesticu 60hz, daca vreai neaparat 4k. Si eu lacrimat cand am cautat un pret si am vazut aproape 12 mii de lei.

| Skarr explică (pentru Wr3nch):

Daca aveam mai multi bani imi luam tv LG cu 144hz de 50 sau 60 inch si e si 4k. Era vreo 50-60 mil. Il puneam ca monitor