| cataboz a întrebat:

Wirless laptop Dell
am cumparat in laltop Dell inspiron 15 5000 si aveam instalat os ubundu dar mu mia placut si asa ca am instalat windows 7 dar problema acuma este ca nu am primit cd cu drivere iar de pe net orice am instalat nu am reusit sa instalez
va rog sa-mi spuneti ce sa fac pt ca nu am drive pt wirless asta e problema

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai internet si Adobe Flash PLayer instalat, intra aici: http://www.driverscloud.com/
Start detection si o automatic instalation. O sa-ti ceara sa instalezi un fisier. Dupa ce l-ai instalat dat dai iarasi Start detection si apoi cauti in My drivers si vezi acolo ce drivere trebuie instalate. De multe ori le gaseste pe cele mai noi.