| Anonimaaaa81839494 a întrebat:

Acum.am un telefon SAMSUNG GALAXY A5 2015(il am de 2 ani) si sunt multumita cat se cat de el...ce strica este faptul ca la apel nu se aude nimic(adica eu aud foarte bine ce zice persoana cu care vorbesc,dar ea nu ma aude aproape deloc) si pe whatsapp cand trimit mesaje vocale se aude indundat,abia dupa cateva incercari se aude bine. Si se blocheaza(si ora, si ecran...tot) si trebuie sa folosesc prescurtari ca sa mearga.
Imi puteti spune si mie un telefon care sa se incarce repede, sa se auda bine si sa nu se blocheze des? Multumesc happy happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca o resetare la telefon, daca ngu merge, poate ai suntetul incet la telefon. Sau semnalul, sau virusii din telefon, cea mai buna metoda ar fi o resetare zic eu, eu asa imi rezolv toate problemele, am
Avut si eu o problema asemanatoare, chiar la fel, dar la mine s-a rezolvat singura problema, succes sj numai bine! Daca vrei telefon calumea, iti recomand iphone 6, 7 sau chiar si 5s. Sau Samsung astea mai noi happy

| Knu a răspuns:

Toate cele care au fast-charge. Majoritatea se aud bine si nu se blocheaza (asta tine in mare parte de utilizator si cum il exploateaza). Acum depinde si de bugetul tau.