| Gabriel2007 a întrebat:

Acum o saptamana iPhone 11 era 2475 si acum s-a făcut 2800 lei, adică se tot scumpeste, mai exista vreo sansa a se ieftini până pe 12 ianuarie sau va rămâne asa?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar ce este pe 12 ianuarie?

| Hyperion7 a răspuns:

Pe 3 site-uri din fuga m-am uitat și da, ce-i drept ...sunt prea scumpe, dar prețul lor variază între 2400-2600 lei nicicum 2800, dar chiar și așa
De ce nu iei unul de pe flip și ii iei un încărcător separat?
Din cate vad pe flip ai varianta cu 128 la 2100+un încărcător original unde mai pui un 150 maxim. Spre deosebire de magazine, unde-l găsești la 2000+ cu 64GB stocare
Macar ai garanție și ieși și mai ieftin decât din magazin
Acuma na, decizia îți aparține!
Baftaaa!

| mi25 a răspuns:

Nu este era ieftinirior, ci a scumpirilor.

| SamsungElectronics a răspuns:

Salut

În ziua de astăzi multe telefoane se scumpesc și modelele mai vechi de la IPhone chiar și alea de la Samsung.

O să vezi tu până pe 12 ianuarie.