| Catalinlupu23 a întrebat:

AJUTOR, am bagat scobitoarea in microfon si nu imi merge microfonul, cand suflu in el se aude si cand vorbesc tare langa el se aude putin de tot.Imi ramane cred setat pe modul casti, ce pot face? ASTEPT UN RASPUNS RAPIDDDD.

Răspuns Câştigător
| Legendarydk a răspuns:

Salut, nu prea ai ce sa ii faci, sfatul meu este sa il duci la un service gsm din zona ta, si sa intrebi cat costa sa ti-l faca, si pe viitor sa ai grija!

| Catalinlupu23 explică (pentru Legendarydk):

Paiii din cauza la mufa jek cand bag castile se bolcheaza microfonul si acu s-a blocat de tot

1 răspuns: