| ___fmIa a întrebat:

Am achizitionat un nou telefon si am nevoie de vechile conversatoi whatsapp, am incercat din 3 mailuri sa fac backup in google drive, am dat restore din toate 3, am dezinstalat reinstalat am incercat orice am gasit pe Youtube, dar nu se duce mai departe de data achizitionarii telefonului, cum pot restabili vechile conversatii?

3 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Ai facut backup lunar inainte?

| Cherciumihai a răspuns:

Îți recomand să îți rogi frumos prietenii să între de pe telefonul lor pe conversația cu tine apoi să dea sus la trei puncte pe urmă la,, mai multe" iar apoi,, Exportați conversația" și să ți-o trimită ție.