| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat de curand un HTC one la mana a 2, si nu stiu daca este furat sau nu! Daca ii dau o resetare sa revina la setarile din fabrica il mai poate gasi politia dupa seria de pe cutie sau ceva de genu? Cum as putea sa ma asigur ca nu il mai gaseste cel de la care l-am luat, deoarece nu l-am luat cu cutie?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Stai linistit, nu te cauta nimeni cu politia dupa nimic. Oricum nu ai ce sa i faci sau sa-i stergi dar nu sta nimeni dupa asa prostii. Daca esti asa nelinistit, vinde-l si tu la randul tau si gata problema.