| Mitza989 a întrebat:

Am cumparat Nokia Asha 302 si totul pare sa mearga destul de bine. dar cand intru la meniu si incerc sa ma conectez la magazin sau browser Nokia etc. imi spune "serviciu indisponibil"
Dar cand intru pe internet totul merge bine. poate cineva sa ma ajute?

1 răspuns:
| Mogos_Daniel_1989 a răspuns:

Ar trebuie sa umbli la serile pentru conectarea aplicatiilor la internet.Ar trebui sa aiba apn:internet.
Daca intri prin wireless ar trebui sa nu existe problema asta.