| anonim_4396 a întrebat:

Am incercat sa`mi activez obtinuea cu 5 euro.Am intrat aici : https://www.orange.ro/young/ppy-young-ro.html si am urmat toti pasii dar nu primesc niciun mesaj. Ajutor:|

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Deci, asa ma patit si eu odata, tot pe cartela, faza era ca eu sunt pe Vodafone. problema e ca uneori e prea populata reteaua. mai incearca inca odata, iar daca esti 100% sigur ca ai facut ok, asteapta..si daca nu primesti in maxim 1 ora, du-te la Orange si spune-le ce ai patit, ca se rezolva.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Spune-ne intr-un mesaj privat numarul tau de telefon insotit de mai multe detalii despre pasii pe care i-ai urmat. Vericam situatia si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange Helpers

| Crash0 a răspuns (pentru OrangeHelper):

Intre timp am reusit.a trebuit sa incerc de 3 ori ca sa reusesc a 4-a oara.Am vazut acolo ca erau inregistrate niste erori. Sper ca data viitoare sa nu patesc la fel.