| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Am un Huawei Y300, iar problema este urmatoarea: cand imi este afisat mesajul "Conecteaza incarcatorul" si/sau "Se incarca" pe ecranul blocat aveam o iconita langa fiecare mesaj cu o baterie sau un stecher... ma-nsel cumva? Se poate rezolva aceasta problema, daca "da" cum?

3 răspunsuri:
| franco2003 a răspuns:

Crred ca te inseli, cred.

| SorinELoo7 a răspuns (pentru franco2003):

Poate ai vazut la celelalte modele, care nu difera intre ele foarte mult... Daca ar lipsi aceste iconite, ar fi vreo eroare de sistem?

| franco2003 a răspuns (pentru SorinELoo7):

Asta nu stiu