| OIntrebareIntrebatoare a întrebat:

Am o cartela Orange am fost sa o incarc, am bagat 4 euro, si din greseala i-am bagat in euro.Cum fac sa ii fac minute?

Răspuns Câştigător
| Adiav a răspuns:

Formeaza *100# si de acolo iti arata ce sa faci mai departe...ai o sectiune pentru credit si reincarcare...si activezi o anumita oferta cu minute

3 răspunsuri:
| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a răspuns:

Suna la relatii cu clientii!

| RoyalJakiro a răspuns:

*100diez. Si gasesti oferte la Optiuni. bafta!

| goblinuldansatordincalcaie a răspuns:

Daca ai bagat credit in loc de minute, iti dau pasii pe care mi-au scris cei de la magazin :
1. suni la *100#
- contul meu
- optiuni active
- dezactiveaza opriunea
- mesaj confirmare

2. Suni din nou la *100#
- promotii
- optiune 5 euro (sau cu cat vrei sa reincarci, eu de obicei folosesc 5 euro)
- activeaza
- mesaj confirmare

Sper ca te-am ajutat.