| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema, de 2 zile telefonul meu a inceput sa imi downloadeze aplicatii de pe google play de unul singur, ieri de ex mi-a luat 5 deodata,nici macar nu le cunosc,sunt chestii random,jocuri si alte prostii,am incercat sa sterg orice program instalat recent care ar fi avut legatura si tot nu se opreste,ce mama masii sa ii mai fac? Am instalat si Avast pe el si tocmai a mai trecut o aplicatie peste, am si airpush detector si nu ma ajuta PLS HELP...

Răspuns Câştigător
| mijlsach a răspuns:

Da...iti aduce setarile la cele din fabrica...e posibil sa fi selectat ceva din greseala probabil

3 răspunsuri:
| mijlsach a răspuns:

Dai un restart de sistem...e cel mai bine... Funda?big grin

| Tudy000 a răspuns (pentru mijlsach):

Tu te referi la Factory reset?

| Tudy000 a răspuns (pentru mijlsach):

Mda,nu m-ai ajutat cu nimic din pacate,chiar am citit inainte sa pun intrebarea aici,ca resetul nu rezolva nimic,nici reinstalarea de android nu rezolva nimic si stii dc,pentru ca a fost de la PC problema, cumva mi-a intrat un program pe nume Android App Sync Wifi si numa dupa ce l-am dezinstalat ala s-a oprit telefonul din a mai downloada de capul lui prostii, plus ca mi-am instalat Malwarebytes care ala rupe tot in materie de orice virus, deci de sigur nu sunt sigur daca am scapat, dar de vreo aproape 5 ore nu am mai patit nimic neinregula cu teluwinking

| mijlsach a răspuns (pentru Tudy000):

Da...iti aduce setarile la cele din fabrica...e posibil sa fi selectat ceva din greseala probabil