| olteanuana a întrebat:

Am o nelămurire.
Am abonament la Vodafone pe 2 ani de zile, cu internet nelimitat, curiozitatea mea este de ce îmi vine factura de 200 de lei?

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Fie nu ai internet nelimitat si faci un fel de cost suplimentar, fie abonamentul tau este de 200 lei... desi ma-ndoiesc ca nu ai tu vreo rata sau ceva.
Pe de alta parte, de ce nu mergi la ei sa-i intrebi? Vrei sa spui ca de 2 ani tu platesti lunar 200 de lei fara sa stii pentru ce?

| olteanuana explică (pentru LPCTSTR):

Înainte aveam abonament cu 50.000 de MB, și plăteam la făcătură în jur de 120 de lei, dar în urmă cu o lună am discutat să schimb abonamentul la Red 14, specificandu-mi operatorii de la Vodafone ca, am nelimitat social&media, tocmai de asta mi se pare ciudat faptul că mi-a venit mult factura, am sunat la ei pentru că nu am avut timp să ajung la un magazin, și tot stau la robot câte 30 de minute, și niciun operator nu mi-a răspuns...de asta întrebam...

| LPCTSTR a răspuns (pentru olteanuana):

14, in industria asta, vine de la 14 euro care sunt cam 60 de lei. Cum ai reusit tu sa ajungi de la 60 la 200, este un mister pe care numai tu il poti elucida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!

Te poti uita pe factură și acolo vezi exact pe ce sunt costurile respective.