| Intrebari373626 a întrebat:

Am o problema cu s6-le meu.Adica nu mai se incarca cu fast charging si m-am uitat pe net sa vad metode am incercat dar nimic.Cineva ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| IonutCiobanescu a răspuns:

Tot s6 am si eu, fast charger, de la un timp asa face, eu mereu odata la 6 luni schimb bateria, daca vrei ca fast chargeru sa functioneze mereu, nu te juca in timp ce se incarca, incearca sa nu supraincalzesti telefonul', daca nu merg astea schimba bateria si o sa mearga iar fast charge

3 răspunsuri:
| TsunamiiiYay a răspuns:

Curata praful din locul unde intra mufa. Asa am patit si eu.

| esa212015 a răspuns:

Încearcă să îi schimbi bateria, dacă are vechime. După un timp, se mai întâmplă, având în vedere, că eu din câte știu, bateria suportă un anumit nr de încărcări după care trebuie schimbată bateria

| Nemes_Dan_1995 a răspuns:

Poate e stricat incarcatorul sau bateria nu mai face fata?