| LittleLady1 a întrebat:

Am o problema,telefonul meu nu se conecteaza la reteaua wi-fi,dar nu intotdeauna. La mine acasa merge dar spre exemplu la doua prietene de-ale mele, cand incerc sa ma conectez zice ca a aparut o eroare de autentificare... ce poate fi,? E de la telefon oare?

2 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Trebuie introdusa parola retelei wi-fi (parola routerului). Retelele publice nu sunt parolate.

| LittleLady1 explică (pentru Nelu62):

Stiu si eu asta, dar tot nu mergem. Am incercat de nenumarate ori.