| 1123456789 a întrebat:

de ceva timp a inceput sa imi mearga amprenta la telefon greu sau chiar deloc (iPhone 6), nu pot spune ca am mainile de grasime si asa, chiar daca sunt spalat pe maini si dupa il folosesc la fel face. Alt lucru astazi mi-am bagat din nou amprentele le-am sters pe cele existente si le-am bagat din nou si la mana stanga degetul mare nu vedea mijlocul amprentei. Nu inteleg dc (nu aveam mana de grasim, nu am probleme cu pielea ). Ce spuneti ar trebui sa merg la cei de la Altex sa le spun si lor ce problema am? (Detin garantie magazin+ garantie Apple) Mai este cineva in aceeasi situatie sau a fost ca si mine? Daca da voi cum ati procedat?

1 răspuns:
| dfeel a răspuns:

Daca ai resetat amprentele si tot nu functioneaza, cel mai bine ar fi sa te adresezi unui service specializat (in cazul tau poti merge cu el in garantie).