| 1123456789 a întrebat:

in momentul de fata am un Samsung galaxy s3 mini dar o sa il schimb vara aceasta si nu stiu ce sa imi iau mai exact ori Samsung galaxy S3 ori S4 mini black mistic ori iPhone 4S? Vreau sa imi lasati pareri personale daca aveti aceste telefoane si care este mai bun si la un pret mai avantajos ( il cumpar nou din magazin)

2 răspunsuri:
| mada7255 a răspuns:

Iphone nu sub nici o forma sa nu te gadesti sa ai vreo idee sau vreun gand macar sa vrei sa il iei NU dar S4mini e ff OK de S3 nu prea stiu deci eu zic $4 mini BAFTAA!

| 1123456789 explică (pentru mada7255):

Mai multe pareri! va rogggg