| Edii1337 a întrebat:

Am si eu o nelamurire vis-a-vis de abonamentele Orange.
Vreau sa-mi iau un telefon si sa am in jur de 1500-2000minute/sms in retea, 50-100 min. nationale si/sau internationale, 100-200 mb. Exista ceva de genu si daca da, cum se numeste?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Uite cateva abonamente care iti pot fi potrivite : Cangur 18, Pantera 23, Tigru 30. Le gasesti aici https://www.orange.ro/abonamente-de-voce/index.html.
Dupa selectarea abonamentului dorit ai posibilitatea sa adaugi si un telefon la un pret special selectand « cumpara cu un telefon ».
O zi buna,
Orange Helpers

| raluka66 a răspuns:

Intra pe orange.ro alege telefonul pe care doresti sa il cumperi si vezi la ce abonamente e valabil.