| GeoSSS a întrebat:

Am si eu o problema.Am un Samsung s7 edge si recent mi-a aparut pe ecran o linie roz.Nu mai am garantie la el.Ce sa vezi ca a aparut si o linie verde...Stiti cumva ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Alinaa901234 a răspuns:

Îl ți până se face curcubeu și după îți iei un iPhone happy

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce sa vezi, trebuie schimbat displayul ce sa faci, daca numai e in garantie ori il vinzi pe olx asa cum este la un preț mic, ori il folosesti asa pana acele liniute se vor extinde pe tot ecranul si atunci chiar ca il poti arunca in gunoi, ca o reparatie costă ceva sute de lei un nou display.

Bula
| Bula a răspuns:

Foloseste-l pana ce mai functioneaza, asa cum este.
Cand devine total inutilizabil, il schimbi cu altul.

| Adry05 a răspuns:

Cred ca ti-ai spart displayu

| alex495 a răspuns:

Trebuie schimbat display ul. Asta e buba astora edge. Dunga aia roz. Unii au noroc si se intampla in garantie, altii dupa. Daca vei schimba display ul asta costa de 2 ori valoarea tel din prezent deci n are rost