| BiencutzaBia20 a întrebat:

Am sunat azi la numărul de urgență 112 de pe mobil și de atunci nu mai pot suna pe nimeni.
Dacă vreau să sun pe cineva nu pot, nu merge să sun, îmi spune că nu sunt înregistrată în rețea.
De ce mi se întâmplă asta?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Au blocat ei deoarece toti sună aiurea la 112 si cand ai o problemă reală nu te mai crede nimeni, lasa l pînă mîine inchide telefonul de tot de la power, si maine cand il deschizi poate va merge, daca nici mîine nu va merge atunci trebuie resoftat aparatul.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si ce ti-a zis la 112?

| Nilsson a răspuns:

Poate ți-a expirat cartela, la 112 poți suna și fără o cartelă activă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce limba ai meniul telefonului?

| Stilgar a răspuns:

Incearca sa restartezi telefonul. Daca nu merge in continuare, vetifica-ti creditul.

| BiencutzaBia20 explică (pentru Stilgar):

Sunt pe abonament, am repornit telefonul și degeaba.
După ce am sunat la 112 am primit notificare pe telefon cum că nu mai pot efectua apeluri două ore în urma efectuării apelului de urgență. Au trecum 3 ore de atunci și nici acum nu pot suna.