| YoNoMember a întrebat:

Am un HTC Desire 500 si nu mai pot sa il incarc!
Am intrat la setari dezvoltator si am bifat optiunea depanare USB iar acum cand bag incarcatorul in priza imi apare mesajul ca telefonul nu poate fi incarcat in modul USB host...mai departe nu vad ce scrie fiindca nu imi apare iar cand apas pe notificare, dispare mesajul!
Ce pot sa fac? Telefonul meu e inchis de 6 ore si nu am cum sa il incarc!
FUNDA mare mare mare!

Am incercat sa dau resetare la telefon de 2 ori dar degeaba si a treia oara mi-a mers telefonul sa il incarc pana la 12 % iar cand am scos incarcatorul si l-am bagat din nou mi-a aparut iar acel mesaj!

1 răspuns:
| Nazilord24 a răspuns:

Incearca sa il incarci la calculator.Si mie mi s-a intamplat la fel dar la tableta.