| ElizaSommers a întrebat:

Am un HTC one mini 2 si nu mai merge camera de pe spate. Se inchide aplicatia (fie cea de fotografii a telefonului, fie retrica sau instagram). Stiti ce ar putea sa aiba si cum sa rezolv?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Pai poti rezolva problema mergand la furnizorul telefonului (de unde ai luat telefonul) si sa ii explici situatia, sau la un GSM prin zona care stai tu.

Ori sa restaurezi telefonul la setarile lui implicite adica un fel de reinstalare de OS. (ti se va sterge totul din telefon) va fi considerat CA NOU (ca si cand nu a umblat nimeni prin telefon).

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Pai poti rezolva problema mergand la furnizorul telefonului (de unde ai luat telefonul) si sa ii explici situatia, sau la un GSM prin zona care stai tu.

Ori sa restaurezi telefonul la setarile lui implicite adica un fel de reinstalare de OS. (ti se va sterge totul din telefon) va fi considerat CA NOU (ca si cand nu a umblat nimeni prin telefon).