| Rzn_Razvan_1998 a întrebat:

Am un Iphone 4s fake si nu citeste sim-ul. ce credeti se poate repara la un fake, sau poate nu merge deloc? Iar wirelessul de asemenea nu merge, trebuie sa am sim-ul in telefon sa il citeasca? Ms

Răspuns Câştigător
| Sebi141996 a răspuns:

Ba da se pot repara si daca ii fake, sfatul meu du-te la un service si spune-i ca vrei sa il decodez :! Asta ii problema la el si pentru ca ii fake iti ia banii cat ar costa la un telefon normal tongue Caa la un IphoneOriginal decodarea ii 250 de lei

1 răspuns:
| alexandruclaudiu a răspuns:

Fake-uri nu se pot repara..nu ai ce sa ii faci