| mtw123 a întrebat:

Am un iPhone 6 și când îl bag la încărcat și stau pe el, mai mult se Descarcă decât încarcă laughing
Ceva sugestii ce poate avea?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai sta pe el cand il tii la incarcat.

| Frank51 a răspuns:

O baterie e 30 de lei, tine ca atunci cand a fost nou. Testat.

| Bogdan70001 a răspuns:

Mda..nasoala situatie.Cred ca telefonul tau incarca incarcatorul xDDDD

| NorNegru a răspuns:

Salut! Indiferent de compania sau modelul telefonului, ideal ar fi sa il lasi sa se incarce. In momentul in care il folosesti, practic il suprasoliciti, il obligi sa "depuna" mai mult efort decat in mod obisnuit.