| Marius1789 a întrebat:

Am un S5 de un an jumate și când îl pun la încărcat și mai stau pe el nu se încarcă și se descarcă. Este încărcătorul se vină?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Bateria este de vina. Cumpara alta.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am s5 de aproape un an si nu am avut nici o problema in afara faptului ca se mai restarteaza din cand in cand
eu cred ca iti trebuie baterie noua, bateria e de vina, nu incarcatorul..sau mna mufa de la telefon nu functioneaza ..nu am o exprimare tocmai corecta

| dfeel a răspuns:

Dupa un an si jumatate e greu de crezut ca poate fi bateria. E prea devreme.
E posibil sa nu faca bine contact incarcatorul.
Iti apare ca se incarca in momentul respectiv?

| Marius1789 explică (pentru dfeel):

Îmi apare că se încarcă și am văzut că bateria este de vină. Am cumpărat alta și este complet altceva

| Atfas a răspuns:

Daca stai pe el cand il ai la incarcat ti se poate indoi incatcatorul acolo unde intra in telefon.Mie mi s-a intamplat.