| Andreeasrvbbb a întrebat:

Am un LG v10.Merită să.l înlocuiesc cu un s7 edge sau Note 7?

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Poate, s7/note 7 sunt semnificativ mai bunicele dar nici v10 nu se descurca rau, chiar daca are specificatii mai slabe fata de modelele specificate, este foarte bun!
Note 7 este super, arata asa de bine, de asemenea si s7, dar tu alegi ce vrei! Eu iti sugerez sa-ti iei note 7!

2 răspunsuri:
| Eurofighter a răspuns:

Daca te intereseaza calitatea audio nu prea merita. S7 e chiar naspa pe parte de audio avand un DAC mai slab de fapt mult mai slab fata de LG V10 si pozitia boxei pe S7 e mult mai naspa...

| ancaa777 a răspuns:

Dap :p