| dragonu3 a întrebat:

Am un Nokia 112 si am pus vreo 180 de melodii pe un card microSD cand am pus cardul in telefon nu mi-l citeste imi spune ca continutul nu este suportat iar cu o zi inainte erau 30 de melodii pe card si il citea ce se intampla dau funda sad

Răspuns Câştigător
| ady4322 a răspuns:

Tele fonu tau nu poate sa suporte microSD, iar telefonul casa poata sa suporte cardul a sters pana la un nivel

funda?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Se poate sa ai cardul prea plin? Sau, iti citeste doar o parte din ele? Vezi daca iti merge in alt telefon, sau daca in pc ti-l arata. Poate e ceva in neregula cu cardul, sau daca iti arata anumite melodii, se poate sa fie frecventa fisierelor din card.

| ady4322 a răspuns:

Telefonu tau nu poate sa suporte microSD, iar telefonul casa poata sa suporte cardul a sters pana la un nivel

funda?