| MasterGamer1995 a întrebat:

Am un Nokia Lumia 625 si am 5 GB ocupati pe degeaba! Cica sunt media si fisiere dar eu nu gasesc nimic la media, iar fisierele nu stiu cum sa le accesez.(am windows 8.0)
Am incercat sa il conectez la calculator, dar nu imi arata nici un fisier(doar la poze imi arata).
Cine stie cum sa scap de acel 5GB?

6 răspunsuri:
| Max_David_1994 a răspuns:

Simpulu! Resetează tel.-ul laughing)))))

| MasterGamer1995 explică (pentru Max_David_1994):

Crezi ca nu am incercat? Dar nu mi se sterge nimic!

| Max_David_1994 a răspuns (pentru MasterGamer1995):

UPS... Nu mai ştiu -_-.
Baftă!

| costy20 a răspuns:

Windosul 8.0 de pe telefonul tau crezi ca nu ocupa nimic? Acei 5 gb sunt ocupati de soft (windows ) si de diferite setari.

| MasterGamer1995 explică (pentru costy20):

Nu e adevarat! Ala imi ocupa 2 Gb!

| Made_Self_1995 a răspuns:

Root-ezi telefonul si scapi de aplicatiile ce ocupa spatiu inutil in telefon.