| SamsungGalaxyMini2 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Mini 2 care in momentul de fata e inchis ca nu pot sa il mai deschid. Inainte sa nu mai pot sa il aprind il bagam la incarcat si nu imi aparea nimic dar el se incarca. M-a tinut asa vreo 2-3 zile dar la un moment dat imi aparea ca se incarca chiar daca nu mai era la incarcat (si prin usb si cu acumulatorul am incercat). De exemplu imi aparea la baterie ca se incarca dar ramanea blocat la 6 % chiar daca il tineam la incarcat. Inainte sa se stinga incerca cineva sa ma sune si suna 2 sec si celui care ma suna ii dadea ocupat chiar daca ii raspundeam cand mai incerca ca il tineam in mana si imediat cum vibra raspundeam dar se inchidea apelul la mine si lui ii dadea ocupat. Am incercat sa il sting si sa il aprind dar cand l-am stins nu am mai putut sa il aprind. Ce o avea? Ma poate ajuta careva cu un raspuns?

1 răspuns:
| Iulian03 a răspuns:

Buna! Cred ca telefonul tau este fals, verifical si daca nu, du-l la garantie.