| GEOFLOTheAwesomeMythHunter a întrebat:

Am un Samsung s5230 si nu l-am mai folosit de mult si cand sa pun o melodie sau ma suna cineva sunetul se aude prea incet iar difuzorul bazaie. Stie cineva ce este cu el si cum pot sa il repar?

Răspuns Câştigător
| uFkDowN a răspuns:

Eu cred ca difuzorul ori este uzat ori trebuie curatat. Dar nu cred ca ar fi bine sa te bagi... Mai bine la-i duce la un Shop Vodafone / Orange / Cosmote / Germanos sau la vreun Dealer care se ocupa cu asa ceva. Spor!

1 răspuns:
| Berty99 a răspuns:

Incearca sa mergi la setarile de la apel si acolo vezi ce e cu soneria daca nu.dul la un centru(Orange, Vodafone, cosmote)