| TygerSpeed a întrebat:

Am un telefon LG-P990 si mi se descarca repede chiar daca nu stau pe el. E vreo problema?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Nu e nimic anormal.Fiecare telefon se descarca indiferent daca stai sau nu pe el.

2 răspunsuri:
| saraorieta a răspuns:

Si eu am avut mi l-am ilocuit cu un Samsung LG se descarca repede peste o luna o sa mearga greu si chiar daca ai 1 program o sa ai probleme cu memorea scuze si eu mam bucurat de el la inceput imi pare rau ca team dezamagit

| TygerSpeed explică (pentru saraorieta):

Merge foarte bine. e posibil sa am o aplicatie care utilizeaza bateria?