| Sorin_Sergiu_1990 a întrebat:

Am un telefon nou nout e-boda x450 si vorbesc ce vorbesc 1 minut maxim 2 minute si dupa se intrerupe nu mai aud nimic oare trebuie ceva setari facute sau ce sa fac?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce se intrerupe? Conectarea sau tu nu mai auzi interlocutorul?

| Sorin_Sergiu_1990 explică (pentru darrio2007):

Se intrerupe nu ma aude nici persoana respectiva nici eu trebuie sa fac ceva setari?

| darrio2007 a răspuns (pentru Sorin_Sergiu_1990):

Nu.Cred ca ai ceva probleme la telefon.Am patit si eu la fel ca tine.Dar eu il scapasem din mana.Noroc ca a fost pe covor.Dar socul i-a daunat, totusi.A trebuit sa ii schimb placa de baza.Era in garantie.