| Sweet_Arahida_1990 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Ace si nu stiu cum sa setez aplicatiile sa se descarce direct pe carela de memorie... sau va rog sa imi spuneti daca exista aceasta optiune...
PS : am android 2.3.6 asa ca ar trebui sa mearga chiar daca nu am root pe telefon nu?

2 răspunsuri:
| Alin4uuu a răspuns:

Salut si eu am android 2.3.7 cyanmod mod 7 si nu le downloadeaz direct pe card ci trebuie sa le mut.

| Sweet_Arahida_1990 explică:

Pai da dar la mine se,, descarca'' pe cartela si nu ma lasa sa le mut decat in telefon si acestea imi ocupa din memoria interna...