| mikayla0001 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy S mini II si cand vorbeam la telefon dintrodata s-a inchis nemaiputand sa sun.Acum l-am bagat la incarcat si yoy imi apare bacteria goala si apoi bacteria care are langa un steag galben deci nici macar nu se mai incarca dintrodata.Stiti ce as putea face si ce s-ar fi putut intampla?

2 răspunsuri:
| Edeline a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru cu un Samsung galaxy S plus, dar si-a revenit intre timp.mergi la un service gsm daca vezi ca o tine tot asa Bafta!

| Iulian03 a răspuns:

Probabil ca nu mai e bun incarcatorul sau du-l la un service.