| weedzy a întrebat:

Am un telefon, Samsung galaxy y S5360, de aproape 2 ani de zile. De cand il am nu am avut nici macar o problema cu el. Aseara, cand am vrut sa ma culc, a scos un sunet (sunetul pe care il scoate cand il bag la incarcat). M-am uitat la el si aparea ca se incarca! L-am bagat intr-adevar la incarcat dupa aceea (credeam ca e doar o eroare si va disparea apoi). Acum cand nu e la incarcat, si nu are nimic introdus in spatiul pentru incarcator, el inca arata ca se incarca. Ce are? Nu ma afecteaza cu nimic, dar totusi, ce are? De la ce s-a produs acest lucru? Ar trebui sa imi fac griji, sa merg cu el la un specialist? Astept un raspuns, si va multumesc, anticipat!

Răspuns Câştigător
| Anonima240 a răspuns:

Ar trebuii sa mergi cu el la un specialist.De ce? Bateria se poate strica deoarece ceea ce iti apare tie provine de la baterie.(eu asa am patit)

| weedzy explică (pentru Anonima240):

Multumesc pentru raspuns, asa am sa fac!

1 răspuns: