| Edouard_Edy_1997 a întrebat:

Am UN telefon si vreau sa l pun pe net e in stare perfecta doar CA nu am cutia la el e doar incarcatorul pot sa l vand Asa? Incarcatorul nu e De Lenovo cum e telefonul meu e De Samsung Dar Incarca perfect Fara nici o problema, il pot vinde Asa?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa il pui pe site-uri gen OLX, lajumate.ro il vinzi cum vrei tu.
De exemplu, poti sa vinzi doar telefonul, fara incarcator.
happy

| SomeBody12425356 a răspuns:

Daca vrei sa il si dai, uita-te la pretul celor fullbox (cu accesorii si cutie) si mai poti scade 100-200 de RON.