| Edouard_Edy_1997 a întrebat:

Ceau,am o intrebare am UN telefon si as vrea sa l vand faza e ca nu am cutia de la el e doar telefonul si incarcatorul si as vrea sa l pun pe net, dar pot sa l vand doar Asa cu incarcatorul si Fara cutie? Incarcatorul nu e De Lenovo cum e si telefonul meu e De Samsung Dar Incarca perfect n are nici o problema. Si apropo telefonul e in stars perfect a

10 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Oricum cine il cumpara pentru el nu are nevoie de cutie. Scrii in anunt ca ai doar incarcator la el si nu e nicio problema.

| mudokins78 a răspuns:

E ok! Cât vrei pe el şi ce model e?

| Edouard_Edy_1997 explică (pentru mudokins78):

Lenovo a2016 e nou

| Edouard_Edy_1997 explică (pentru mudokins78):

| mudokins78 a răspuns (pentru Edouard_Edy_1997):

E mult! Mai pun 100 si iau lejer s5

| Edouard_Edy_1997 explică (pentru mudokins78):

| mudokins78 a răspuns (pentru Edouard_Edy_1997):

Stai să vad ce specificaţii are!

| mudokins78 a răspuns (pentru Edouard_Edy_1997):

Https://www.google.ro/......Https?/url
Aici preţul este identic cu cât ceri tu.

| OfCourseNot a răspuns:

Banuiesc ca telefonul conteaza, nu cutia. Ar fi mai grav daca ai trimite doar cutia rolling on the floor))))) Dar din ce zici tu, mie imi pare ca telefonul asta nu este de fapt al tau =')))))))))
Deci da, cred ca poti sa il pui la vanzare, dar suna prea dubios ca sa ti-l cumpere cineva.

| XandraIoana a răspuns:

Pune-l pe OLX... Daca in magazin unul nou e 400 atunci mai mult de 190 nu iei pe el