| MJ4everkingofpop a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon.
Astea sunt criteriile dupa care ma voi ghida:
1.Sa faca poze bune ( sa aiba camera de peste 5 MP)
2. Sa se incadreze in suma de 700 de lei.
3. Sa fie destul de usor de folosit.
4. Sa aiba ecran tactil.
5.De preferat Android.
Nu ma prea pricep la memoria interna si alte chestii, dar nu vreau sa mearga greu sau sa se tot blocheze.
Deci...ati putea sa imi spuneti niste telefoane care sa respecte aceste criterii? big grin

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sa inteleg ca nu prea te intereseaza cum functioneaza ca si telefon clasic?

| Seby90 a răspuns:

Lumia 520. Mai ramai si cu 150 lei sa iesi in oras. Ah da nu are android, foarte bine!

PS android ok nu gasesti in 700 lei.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Samsung galaxy trend

| ihavenoidealel a răspuns:

Http://www.emag.ro/......0-si-700/c

. uite aici telefoane dupa criteriile tale. aici depinde de gusturi. sper ca te-am ajutat. bafta la cautat! :D

| Aloo123 a răspuns:

Eu am Samsung galaxy Trend Plus...E super ok! Costa 620 lei la ILEX