| Andy17 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon nou si nu stiu de care, voua ce telefoane va plac?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde de ce "buget" dispui...

Eu ţi-aş recomanda un Samsung Galaxy Note 2, sau : S3, S2, Note 1, etc.

Toate cele bune.

| valentingb a răspuns:

Buna! Am acum un telefon cu tastatura Qwerty si trebuie sa recunosc, imi place! Orice cumperi, cauta sa aiba o baterie buna, sa te tina macar o zi. Nu stiu ce buget ai, deci nu stiu ce sa iti recomand.

| Vizireanu_Diana_1997 a răspuns:

Nokia n97happy

Răspuns utilizator avertizat
| AlexAvram94 a răspuns:

Un Nokia 200 dual sim
tastatura qwerty+baterie de 1430mAh

| Andy17 explică (pentru valentingb):

Cum se numeste telefonul?

| Andy17 explică:

Am buget destul de bun oricum orce pret de telefon nu conteaza...

| valentingb a răspuns:

Desi nu sunt fan Nokia, acum am un Nokia C3. Nu l-as recomanda, face destule figuri. Bine, il si folosesc intens, acum de exemplu scriu de pe el. In orice caz, e un telefon foarte bun, are el nebuniile lui, dar are qwerty, procesor de 350, baterie buna, la un pret mic. Nu iti recomand LG. Am avut 5-6 modele,cu si fara touch,touch partial,qwerty,slide,cu GPS,fara, toate sunt niste porcarii. Samsung e bun la pret, si la moda, Nokia mereu te poti baza pe el, Sony e regele,pentru mine. Daca te decizi sa cumperi un Allview, sa imi spui si mie daca merita. Apple ma lasa rece. Alcatel e o firma buna, HTC e buna, Motorola mereu va avea ceva diferit fata de celelalte. Huawei sunt chiar impresionant de bune,nu ma asteptam sa aiba camere atat de bune, Android, au evoluat mult. Dar e decizia ta, tu stii cat esti de grijuliu, daca poti avea grija de un telefon cu touchscreen, sunt toicaloase rau. Acum am qwerty si urmatorul tot qwerty va avea.