| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un telefon.Care credeti ca e cel mai bun?

12 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ala de care ai bani. Imi place intrebarea ta. "As vrea sa imi iau o masina. Care credeti ca e cea mai buna?" cum ar suna. Absolut stupid, nu? Citi bani ai si ce vrei de la telefonul tau ne zici sau vrei sa ghicim?

| IonutPetre12 a răspuns:

1.buget
2 ce vrei de la telefon

| brokxy a răspuns:

Samsung de oricare sa fie ca sunt bune eu l-am dat cu ecranu de asfalt, gresie, podea, lemn nu s-a spart inca, rezistent si nu are nici erori happy

| AnaBelaAnaBela a răspuns:

Care ti-l permiti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru IonutPetre12):

Pai cam intre 100-1000 lei
Si sa fie bun.

| Ineys a răspuns:

Galaxy Fold.

| gelu1970 a răspuns:

Ai de unde alege, numai bani să ai.
Cât îți permiți?

| DanielIlie a răspuns:

Https://m.emag.ro/......pse-black. Raport calitate/preț ok.

| NVSCS555 a răspuns:

Eu iti recomand Iphone 8

| Sofer a răspuns:

Din gama Sansung vad ca e ok Samsung Galaxy A50. Sau un A10 ca e foarte ieftin. Daca crezi ca nu e ok Samsung poti alege alt brand.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Sofer):

Da Samsung as dori eu ca e foarte bun

| anonimg a răspuns (pentru DanielIlie):

Și eu recomand Xiaomi.
Un Samsung cu piesele de la un Xiaomi ar fi mult mai scump; doar pentru că se numește Samsung.