| Kiki20098 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un telefon din cele enumerate.
Care telefon e mai bun, si de ce?
Telefon mobil Samsung J111 Galaxy J1 Ace Dual Sim, 8GB, 4G
Telefon mobil Samsung Galaxy Grand Prime+, Dual Sim, 8GB, 4G,
Telefon mobil Samsung J3 2016 Dual Sim, 8GB, 4G
Telefon mobil Samsung Galaxy J1 Mini Prime, J106H, Dual Sim, 8GB, 3G,

4 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Uffff... nu gasesti tu un P8 lite pe OLX ceva?

Sau un Huawei Y6II ori Bluboo Maya daca tot vrei telefon nou.

| Crisstinayy12 a răspuns:

Nu-s bune astea cu 8gb.Si Samsung sunt oribile astea. Până și Huawei și iPhone 4-5-, Allview, LG, Sony... sunt mai bune ca astea si mai ieftine.

J1 ace dual și mini nu îmi place aspectul nici memoria nici nimic

As zice j3 2016

| Kiki20098 explică (pentru Crisstinayy12):

Cat costa iPhone 4 si Iphone 5?

| Crisstinayy12 a răspuns (pentru Kiki20098):

IPhone 4 e de la 200 de lei până la 1000 (depinde) de iOS și modele, pe net sunt mai ieftine sau daca le ei la negru.

iPhone 5 e de la 200 lei până la 1600 Pe net sunt mai ieftine.