| tewutu a întrebat:

Ati facut update-ul la android 4.3 pentru Samsung Galaxy S3? Ati intampinat probleme cu pornirea ecranului sau alte inconveniente?

6 răspunsuri:
| Nicu47 a răspuns:

Salut,a facut un prieten update la s3 cu android 4.3 jelly bean si ii merge foarte bine

| AlexBoy88 a răspuns:

Am facut si eu si pot spune ca este super bun!

| Golovatenco_Cristi_1996 a răspuns:

La mine se porneste greu din stand by, nu stiu de ce, daca ma poate ajuta cineva va rog mult

| tewutu explică (pentru Golovatenco_Cristi_1996):

Cand ai facut update-ul?

| Golovatenco_Cristi_1996 a răspuns (pentru tewutu):

L-am facut 2 zile in urma prin ODIN

| Teodora_Anamaria_1990 a răspuns:

Da, nu mai merge ecranul inteligent, acela cu ochiul si totusi mai are latenta la intrarea in agenda telefonului si in mesagerie.