| donarcostica a întrebat:

Am un j7 2017 care dintr-o data a inceput sa se innegreasaca cate putin din ecran. Iar acum e negru complet. S-a dus display-ul dar fara s-ai fac nimic. Vreau sa-l duc la garantie. Cum procedez? Telefonul are o crapatura in laterala ecranului foarte foarte mica la care nu-i pot face nici poza. Care am provocat-o cu 1 luna inainte de a se innegri ecranul subit iar pe spate este zgariat. Sa-l duc la garantie sau il duc degeaba? OFer funda. Stima.

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Il duci degeaba, l-ai lovit, au dovezi, gata atat ii intereseaza.Din moment ce problema este cauzata de tine SI ESTE SI VIZIBIL nu o sa te ajute cu nimic.N-ai decat sa-l duci in service

2 răspunsuri:
| Girl228899 a răspuns:

Dacă defectul telefonului e făcut de tine, nu are rost să îl duci

| donarcostica explică (pentru Girl228899):

Daca eu ti-am zis ca s-a innegrit singur? si dupa o luna dupa ce sa zicem ca am spart telefonul dar e o crapatura minuscula?