| octav005 a întrebat:

Bună ziua. Credeți ca merita trecerea de la un Samsung galaxy s5 la un s10?

Eu dețin un S5. Și mi se pare un telefon destul de bun.

Pe un s10 da dai 3000 lei e un preț exagerat. ( părerea mea)

10 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca inca te tine bateria destul si nu folosesti eu stiu ce bazaconii de aplicatii, tine-l linistit.

| octav005 explică (pentru GabiDumitrescu):

Cam în jur de o zi. De dim. Pana seara. În condiții normale. Fără poze și video

| Sofer a răspuns:

Daca se prezinta ok s5-ul si te tine bateria aproape o zi e ok. Dar sa dai atatia bani pe s10 nu merita. Eu m-as limita la maxim 1500 lei sa cumpar un telefon de nou.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Dacă ți se pare bun S5 atunci păstrează-l.

| IonutPetre12 a răspuns:

Depinde ce vrei de la telefon. Nu cred ca ai nevoie de atâta performanță. E mai bun un a50 a70 sau un j7. Plus ca e de 2 ori mai ieftin

| octav005 explică (pentru IonutPetre12):

Da. Eu am avut s3. Și încă mai am un s4 și s5.

| nonamehaha a răspuns:

Wow, ai un S5? Schimba-l imediatt, S10 e de 1000000 de ori mai bun decat S5 si nu e un pret exagerat, fata de iphone.

| octav005 explică (pentru nonamehaha):

Pai nu știu Cum sunt alte telefoane. Nu am avut m.ai Bun ca s5.

| octav005 explică (pentru nonamehaha):

De ăsta și întreb. Dacă merita acești bani

| XYZ02 a răspuns (pentru nonamehaha):

Mi se pare stupid sa recomanzi un telefon asa dupa ureche petru ca cel pe care il detine acum este vechi.
Si ca sa raspund la intrebare, parerea mea este ca nu merita, adica daca ai venit aici sa ne intrebi pe noi daca merita sau nu este clar ca nu ai nevoie de performanta unui flagship ca S10.
Gasesti telefoane pana la 1000Ron care sunt sigur ca iti vor satisface toate nevoile in conditia in care acel S5 ti se pare incet sau nu te mai tine bateria.