| Andreea99009 a întrebat:

Acest Router wireless este bun pentru un Samsung Galaxy S3? Si are semnal Wi-Fi bun?

Funda!

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Da, e foarte ok. Oricum, nu conteaza ce router wifi e, ca telefonul tot se coencteaza. iar viteza tine de router, nu de telefon. Cat despre semnal, tine atat de teelfon, cat si de router(o sa vezi ca un laptop are semnal mai puternic decat un telefon la o distanta X fata de un router wifi.

| Gimihumulukuakua a răspuns:

E pefect, vei naviga ca un avion! Funda?

| Andreea99009 explică:

Am uitat sa pun link+ul :)) Acesta:

http://www.emag.ro/......E75V7BBBM/

| Skypee a răspuns (pentru Andreea99009):

Da, dinasta am si eu exact asa si merge bine. Funda?

| Skypee a răspuns (pentru Andreea99009):

Apropo eu il am de la Vio(e unu cu net in zona) dar e acelasi model cu 2 antene exact asa si merge bine happy